W kasecie z prowadnicami

Rolety materiałowe  w kasetkach z prowadnicami są obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów osłony okna. To uzupełnienie a często doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod ozdób okiennych takich jak firany czy zasłony.Materiały stosowane do produkcji rolet są impregnowane, co zabezpiecza je przed zabrudzeniami. Rolka rolety ukryta jest w estetycznej obudowie dostępnej w kolorach: białym, brązowym, a także w okleinie drewnopodobnej. Rolety te wyposażone są w mechanizmy samohamujące i prowadnice boczne (listewki w kolorach kasety), które utrzymują je w odpowiednim położeniu i uszczelniają je. Rolety te mocuje się do listew przyszybowych na ramie okna nie tracąc jego gwarancji.  - Rolety materiałowe  w kasetkach z prowadnicami są obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów osłony okna. To uzupełnienie a często doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod ozdób okiennych takich jak firany czy zasłony.
 Materiały stosowane do produkcji rolet są impregnowane, co zabezpiecza je przed zabrudzeniami. Rolka rolety ukryta jest w estetycznej obudowie dostępnej w kolorach: białym, brązowym, szarym, zółtym, niebieskim, zielonym, beżowym, a także w okleinie drewnopodobnej (złoty dąb, mahoń, orzech, jasny dąb). Rolety te wyposażone są w mechanizmy samohamujące i prowadnice boczne (listewki w kolorach kasety), które utrzymują je w odpowiednim położeniu i uszczelniają je. Rolety te mocuje się do listew przyszybowych na ramie okna nie tracąc jego gwarancji.dostępne kolory kasetki i prowadnicDostępne kolory kasety, prowadnic i obciążnika materiałuobciążnik materiałuObciążnik materiału zakończony jest estetyczną uszczelką szczotkową i stanowi jednocześnie eleganckie wykończenie rolety. Stosowany jest do rolet o napędzie koralikowym.roleta w kolorze złotego dębu
Kolory kasety, prowadnic, obciążnika materiału idealnie pasują do kolorów oklein okiennych występujących na naszym rynku.